Hakkımızda

http://DEZENFEKSİYON%20VE%20TEMİZLİK
Kurumsal

Sizlere Garantili Hizmet Kalitesi Sunuyoruz

Çevsa Teknik Grup şirketi dezenfeksiyon alanında gerekli olan tüm ISO kalite belgelerine sahip olan ve aynı zamanda T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ürün ve uygulamaları ile hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak alanında uzman kadrosu sayesinde profesyonel hizmetler sunan kurumsal bir firmadır.

Ortam dezenfeksiyonu ile beraber çeşitli dezenfeksiyon ve temizlik ihtiyacına üst düzeyde yanıt veren firmamız, kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmak ve gelen talepleri en iyi bir şekilde karşılamak adına kendini sürekli geliştiren Çevsa Teknik Grup, eğitimli personelleriyle sizlere en hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Sizlere her zaman profesyonel ekibimiz sayesinde sistematik olarak hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz

Dezenfeksiyon ve Temizlik ihtiyacına göre;

  – Profesyonel dezenfeksiyon,
  – Güler yüzle kaliteli hizmet,
  – En ekonomik hizmet seçimi,
  – Dezenfeksiyon ve temizlik için kaliteli ve ekonomik ürün seçilmesi,
  – Dünya standartlarında hizmet kalitesi

Ortam dezenfeksiyonu ve temizlik ihtiyaçlarınıza kaliteli T.C. Sağlık Bakanlığınca onaylı ürünlerimiz ile taleplerinize etkili ve profesyonel bir şekilde yanıt vererek ortamın gerektirdiği düzeyde hizmeti verebilme vizyonumuz sayesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Biz bu işi bünyemizde bulunan eğitimli ve uzman kadromuz sayesinde bir ekip çalışması ile T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar kullanarak ihtiyaç olan tüm dezenfeksiyon uygulamalarına eksiksiz cevap verebilmek vizyonu ile çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Kalite Politikamız

Çalışma prensiplerimiz içinde kalite politikalarımız önemli yer tutmaktadır. Çünkü her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti vermenin çabası içerisindeyiz;

– Kalite programlarına %100 uygunluk,
– İSG uygulamalarında sürekli eğitim,
– Hizmet kalitesini yükseltmek için dezenfeksiyon ve ürün portföyümüzü her geçen gün daha da iyileştirerek geliştirmek,
– Kanuni mevzuatı takip ederek mevzuatları gerektirdiği gibi uygulamalarımızı yapmak,
– Profesyonel olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörümüzde bayrağı her zaman dahada yukarıya taşıyarak bu alandaki liderliğimiz perçinlemek.

Call Now ButtonBizi Hemen Arayın